Eén jaar lang Staantribune in de bus

Eén jaar lang Staantribune in de bus

Waarschijnlijk heb je ze al zien hangen aan de muur bij de bestuurskamer: het voetbalmagazine Staantribune. En sinds deze week hangt er ook een reclamebord van Staantribune langs ons veld

Staantribune, hét magazine over voetbalcultuur, kijkt op een andere manier naar voetbal. De artikelen gaan over alles wat met voetbal te maken heeft, behalve het spelletje zelf. In het magazine staan mooie achtergrondartikelen, stukjes met een humoristische noot, interviews met een aparte invalshoek en artikelen over supporterscultuur. Het draait in Staantribune vooral om de liefde voor voetbal, waarbij ook mooie fotografie en stijlvolle vormgeving een belangrijke rol spelen. Met Staantribune willen de makers laten zien dat voetbal meer is dan alleen de negentig minuten binnen de witte lijnen.

Voetbalvereniging Opperdoes mag een jaarabonnement (6 nummers) van Staantribune weggeven aan één van de leden. Wil je in aanmerking komen voor dit abonnement, stuur dan vóór maandag 14 mei a.s. een mailtje naar communicatie@vvopperdoes.nl.

Niet gewonnen? Niet getreurd! Een jaarabonnement heb je al vanaf €44,95 mét welkomstgeschenk: https://staantribune.nl/wordlid/

2018-05-07T20:48:58+00:00 7 mei 2018|