Hellas Sport – Opperdoes

Hellas Sport – Opperdoes

Hoopgevend

Helaas weer een nederlaag, maar er waren genoeg aanknopingspunten te vinden om te veronderstellen dat de resultaten gaan komen. Want ondanks het gemis van 5 basiskrachten zette Opperdoes weer een goede teamprestatie neer. Op het wederom mooie gazon van Hellas Sport was de nederlaag uiteindelijk terecht te noemen, al was daar wel de hulp van van Opperdoes voor nodig. Hellas was bovenliggend en dit was naar de ranglijst kijkend niet meer dan logisch. Bij winst werd de 2e periode in de wacht gesleept en naderde het Sporting Andijk en O.F.C. tot op 1 punt. Maar het was alles behalve overtuigend wat het liet zien en Opperdoes kwam behalve een flink aantal hoekschoppen en een paar afstandschoten in de 1e helft niet echt in gevaar. Opperdoes stond goed en hield de thuisploeg goed van het doel af en die waren niet bij machte om er een bres in te slaan. Zelf konden de bezoekers er een aantal keren uit komen al werden de situaties niet goed uitgespeeld. Zo werd de ruststand 0-0 .

Na de pauze probeerde de thuisploeg direct druk te zetten op het doel van Peter Gutter al leek het een kopie van voor de pauze te worden. Met schoten van afstand probeerde de Zaandammers Gutter te verschalken en in de 52e minuut lukte het dan toch. Een onschuldig schot kreeg extra vaart mee op het natte gras en Gutter verkeek zich op de bal en die sprong ongelukkiger wijs via de handschoenen in de voeten van de Hellas spits en die pakte de gift dankbaar aan. Het was misschien wel een typerende manier om zo op voorsprong te komen omdat het de verdienste van Opperdoes was dat het Hellas Sport nooit voetballend in de buurt van het doel liet komen. Maar nu moest Opperdoes echt gaan aanvallen om toch nog iets over te houden. Dit was teveel gevraagd, want daarvoor ontbeerde de ploeg van Rene Bierdrager aanvallende stootkracht. Hellas kwam niet meer in gevaar al kon het zelf ook niet beslissing forceren al was het wel nog een aantal maal dicht bij de 2-0 maar de paal en Gutter verhinderden dat. Zo stond bij het laatste fluitsignaal van de uitstekende scheidsrechter Roeleveld, na een uiterst sportieve wedstrijd, nog steeds de 1-0 op het bord en konden de armen van de Hellas spelers omhoog en was er de teleurstelling bij Opperdoes. Toch zoals gememoreerd was het weer positief dat er voor en met elkaar gestreden is voor een goed resultaat. Het voetbal bij vlagen goed verzorgd was en er met opgeheven hoofd het veld verlaten kon worden. Zaterdag 5 mei thuis tegen Buiksloot , aanvang 14.30 uur.

 

 

.

2018-04-29T12:24:13+00:00 29 april 2018|