• Appie Attahiri, Royston Drenthe en Edwin Grunholz fan van Rufino (rectificatie)

  • Tijdens het NinaMariaStyling Herfsttoernooi heeft een deskundige jury bestaande uit Edwin Grunholz (één van Nederlandse beste zaalvoetballers ooit), Royston Drenthe (voormalig speler van Feyenoord, Real Madrid en het Nederlands elftal) en Appie Attahiri (speler van landskampioen zaalvoetbal) Rufino de Lange uitgeroepen tot speler van het toernooi.

    Het toernooi werd gespeeld door twaalf teams met spelers O11. De drie Opperdoes teams eindigden als derde, vijfde en zesde in hun poule.

  • Tijdens het NinaMariaStyling Herfsttoernooi heeft een deskundige jury bestaande uit Edwin Grunholz (één van Nederlandse beste zaalvoetballers ooit), Royston Drenthe (voormalig speler van Feyenoord, Real Madrid en het Nederlands elftal) en Appie Attahiri (speler van landskampioen zaalvoetbal) Rofino de Lange uitgeroepen tot speler van het toernooi.

    Het toernooi werd gespeeld door twaalf teams met spelers O11. De drie Opperdoes teams eindigden als derde, vijfde en zesde in hun poule.