• Geef je op voor het Stratentoernooi!

 • Het Stratentoernooi staat dit jaar gepland op 6 en 13 juni. Ook nu het sociale leven plat ligt, houden we deze data in de agenda. Hopende dat tegen die tijd het leven weer “normaal” is.

  De voorbereidingen gaan ondertussen door, maar wel in iets andere vorm dan je van ons gewend bent. We sturen nu uit veiligheid niemand langs de deuren om opgaven op te nemen en lootjes voor de loterij te verkopen.

  In plaats daarvan:

  - Geef je op via de e-mail: straten@vvopperdoes.nl Zet in deze e-mail de namen van deelnemers uit jouw huishouden/gezin met daarin adres en leeftijd op 3 juni. Deelname is mogelijk voor iedereen vanaf 5 jaar en staat open voor (oud-)inwoners van Opperdoes en (oud-)leden van vv Opperdoes, zowel dames als heren.

  - Zodra het mogelijk is, gaan onze rayonhoofden alsnog de straat op om de loterij tot een succes te maken. Je ondersteunt de organisatie hiermee financieel.

  Deelname aan het Stratentoernooi is gratis!