• JO10-1 verslaat Medemblik

 • Zaterdag was de derby tegen Medemblik. Na een paar uurtjes slapen van de zenuwen mochten we het veld op. We kwamen goed uit de startblokken en de 1-0 was snel gemaakt. Medemblik kwam sterk terug maar door het goede verdedigen en het sterke keepen van Sylvester en Joris braken ze niet door. Jarno daarentegen had de smaak te pakken en scoorde zijn tweede doelpunt, het ging snel..

  Rens 3-0,Ivo 4-0
  Toen scoorde Medemblik 4-1
  Maar toen scoorden wij weer: Hessel 5-1, Ivo 6-1
   
  Toen was het rust.Na de limonade en de peptalk gingen we het veld weer op.We gaven Medemblik geen kansen meer en vergrootten onze voorsprong.
  Joris 7-1
  Koen Wit 8-1
  Medemblik 8-2
  Jarno 9-2
  Koen de Leeuw 10-2
  Jarno 11-2
  Medemblik 11-3
  Op naar volgende week 
   
  Groetjes Hessel