• JO10 is lekker op dreef tegen DESS

  • Vandaag moesten we spelen tegen DESS uit Benningbroek, we gingen er op af met z'n allen en het was heel erg mooi weer. Eerst gingen we omkleden in de kleedkamer en werden we toegesproken door onze coach!! Daarna gingen we warm lopen en balletje overspelen. Toen begon de wedstrijd en trapte Koen de Leeuw het eerste doelpunt. Daarna schopte Hessel de bal er goed in. Na een heerlijke pauze werd het 0-3 door Ivo die raakte de bal goed en trapte hem het doel in.
     
    De tegenstanders werden ook steeds beter en er kwam een doelpunt tegen......1-3.....Hessel kwam snel terug en maakte er 1-4 van......en daarna werd het 2-4. en Ivo maakte er 2-5 van Koen de Leeuw maakte het doelpunt via de tegenstander en het werd 2-6. Koen Wit maakte de wedstrijd af met 2-7!!De jongens hebben goed gespeeld en het was leuk om naar te kijken.

     Rens en Trudy