• Opgave Stratentoernooi 2024

  • Het Stratentoernooi nadert met rasse schreden, hier de lijst met alle deelnemers die bij ons bekend zijn. Sta je er nog niet tussen? Mail je opgave snel en met vermelding van naam, adres en leeftijd op 8 juni naar straten@vvopperdoes.nl

    Het Stratentoernooi wordt op 8 en 15 juni gehouden.

  • t/m 14 jaar  
    Alexander Evers  
    Alexander Verboom  
    Amir Durcan  
    Amy Goodwin  
    Anouk Bos  
    Arjan Molenaar  
    Armin Meinema alleen 8 juni
    Ashley Stroosnijder  
    Bas Bakker  
    Boaz Vijn  
    Bram Hoffer  
    Caleb Goodwin  
    Cas Brouwer  
    Daan Klopper  
    Daan Visser  
    Daniël Nolten alleen 15 juni
    David Wilms  
    Destin Zwier  
    Dion de Graaf  
    Donny Putting  
    Elise Kok  
    Ellis de Weerd  
    Esmeé Zwier  
    Eva Klopper alleen 15 juni
    Femke Klopper alleen 15 juni
    Gijs Kool  
    Hailey Ottens  
    Hessel van der Werk  
    Isa Zwaan  
    Jack Jacobs  
    Jady Steltenpool  
    Jaline Stam  
    James Zwaan  
    Jara Pijper  
    Jarno Visser  
    Jasmijn Gutter  
    Javey Zwier  
    Jayden van Splunter  
    Jens Rustenburg alleen 15 juni
    Jesse Huizer  
    Jinthe Meinema alleen 8 juni
    Joah Huizer  
    Job Wijdenes alleen 15 juni
    Jolie Gutter  
    Joris Gutter  
    Julia Meurs  
    Julia Wilms  
    Julian van Hoof  
    Kiki Jacobs  
    Kim van Keulen  
    Kirin Kuet  
    Lars Zwaan alleen 15 juni
    Lauren de Graaff  
    Laurens Wijdenes  
    Levi Ruiter  
    Levi Zwaan  
    Levy Bronk  
    Lieke van der Blonk alleen 15 juni
    Lina Brouwer  
    Lisa Wijdens alleen 15 juni
    Lisa Wilms  
    Lizzy Nieuwpoort alleen 8 juni
    Lona Mazereeuw alleen 15 juni
    Lorena Kee  
    Lotte Bos  
    Luca Rustenburg alleen 15 juni
    Lucas Wilms  
    Luuk Klopper  
    Malia van Kalken  
    Malik Amare  
    Manon Visser  
    Mara van Belzen alleen 15 juni
    Matthias Dijkman alleen 15 juni
    Mees van Belzen alleen 15 juni
    Micha Kraaij  
    Mickey Jacobs  
    Milou van Belzen alleen 15 juni
    Moustafa Ezreldin  
    Nardos Mebrathom  
    Nolan Berquin  
    Norah Zwaan  
    Pepijn de Graaf  
    Rachel Goodwin  
    Ralph Meijer  
    Rens Stam  
    Roos Hoffer  
    Rosalie Stam  
    Rosanna Nolten alleen 15 juni
    Sebastiaan Nolten alleen 15 juni
    Selma Ahadouch  
    Sem van der Blonk alleen 15 juni
    Siem Huisman  
    Sil Rustenburg  
    Sophie Zwier  
    Sybil Berquin  
    Sylvan van Splunter alleen 8 juni
    Thijs Breur  
    Thomas Zwier  
    Tim Pijper  
    Tygo Zwaan alleen 15 juni
    Valentino Gutter  
    Vince Zwaan  
    Vincent Wijdenes  
    Wessel Klopper alleen 15 juni
    Wilma Stam  
    Wout Ploeg  
    Yannick Heese alleen 15 juni
    Zara Meinema alleen 8 juni
    Zeben Mebrathom  
    Zofia Jagodzinska  
  • Vrouwen 15+  
    Aimee Hus
     
    Anouk Wijdenes  
    Fleur Bron  
    Harmke Mazereeuw alleen 15 juni
    Joella Tarab  
    Joy Steltenpool  
    Loïs Breg alleen 8 juni
    Mieke Manshanden  
    Nienke Oppenhuis  
    Noortje Kok alleen 15 juni
    Rebecca Amons  
    Roos Gutter  
    Senna Meester  
    Sharon Schuster alleen 8 juni
    Simone Glazenborg  
       
    Mannen 15+  
    Abel Mebrathom
     
    Anne Hette Jellema  
    Antonie van Splunter alleen 8 juni
    Arthur Schoutsen  
    Bart Glazenborg alleen 15 juni
    Bas Kee  
    Bas Sanders  
    Bruce Blanchard alleen 8 juni
    Daan Dijkman  
    Daan Leegwater  
    Daan Stam  
    Dion Stam  
    Florian Moreno  
    Frank Boersma  
    Frank Wijdenes alleen 15 juni
    Frank Zwaan alleen 15 juni
    Gerben Brouwer  
    Gertjan Klopper alleen 15 juni
    Gideon Smit  
    Grezgorz Olejnik  
    Gudder Hadi  
    Hans Klopper alleen 15 juni
    Hidde Wien alleen 8 juni
    Igor Lewczuk  
    Ismail Ismailov  
    Jaap Zwaan alleen 15 juni
    Jacco Wilms  
    Jan Pieter Zwaan  
    Jelle Strikwerda  
    Jeremy van Loon alleen 15 juni
    Jesse Leegwater  
    Jesse Manshanden  
    Jim Bos  
    Joël Vink alleen 8 juni
    Johan Brouwer  
    Jonathan Oppenhuis  
    Joran Hof alleen 8 juni
    Joris Geels  
    Jorrit Wien alleen 8 juni
    Joshua van Ingen Schenau
    Julian Brouwer  
    Klaas Pieter Groot  
    Klaas Reinders  
    Koos Zwaan  
    Luca Wezer  
    Marc Dijkman alleen 15 juni
    Marc Hofman alleen 15 juni
    Marcel Stam  
    Marco van der Laan alleen  8 juni
    Marein Zwaan alleen 15 juni
    Marijn Putting  
    Mark Wijdenes  
    Marlo Dudink alleen 15 juni
    Marten Romijn alleen 15 juni
    Martijn Schoutsen  
    Martin Koster alleen  8 juni
    Mathé Zwier  
    Matthijs Reysenbach  
    Matti  
    Mees Luijendijk alleen 15 juni
    Moussa Hadi  
    Nick Smit  
    Nickay Bijl  
    Nico Zwier  
    Nicolas de Groot alleen 15 juni
    Niels Putting  
    Oussama  
    Peter Gutter  
    Pieter Beets alleen 15 juni
    Pieter Gutter  
    Raoef Assady  
    Remco de Zwart  
    Rene Klaver  
    Richard Stam  
    Rintse Jellema  
    Robin Stam  
    Roy Janssens  
    Sander Kok  
    Sebastiaan Meurs alleen 15 juni
    Stephan Wagemaker alleen 15 juni
    Tamo Karapetian  
    Thijmen Oppenhuis  
    Thijs Molenaar  
    Thomas Karapetian  
    Thomas van Ossenbruggen
    Tjerk Weel  
    Tom Dijkman  
    Tom Kok alleen 15 juni
    Wout Dijkman alleen 15 juni
    Yannick Moreno  
    Yaric Zonneveld  
    Youssef Ezreldin