• Teamindelingen jeugd

  • Deze week is de laatste hand gelegd aan de teamindelingen voor het nieuwe seizoen. In tegenstelling tot eerdere berichten is er geen JO8 en wordt de JO11 een combinatieteam met Twisk.

     

    De complete indeling:

    FC Medemblik/Opperdoes MO19
    volgt


    Opperdoes MO15
    Jady Steltenpool
    Lorena Kee
    Wilma Stam
    Nienke Oppenhuis
    Aimee Hus
    Judith Meijer
    Mieke Manshanden
    Sara Terpstra
    Gitte van Unen
    Harmke Mazereeuw
    Noortje Kok
    Joy Steltenpool

    Opperdoes/Twisk JO15
    Youssef Ezzeldin
    Mathe Zwier
    Jesse Leegwater
    Jonathan Oppenhuis
    Cas Dudink
    Thies Amons
    Julian Brouwer
    Jesse Manshanden
    Florian Moreno
    Riley van Soest
    Marcus Trouwerbach
    Indy Kriek
    Dirk Manshanden
    Ravi Minne
    Thijs Wit

    Opperdoes JO13
    David Wilms
    Joey Bakker
    Bjorn Molenaar
    Ismael de Lange
    Jaylian Thode
    Tygo Zwaan
    Lucas Wilms
    Moustafa Ezzeldin
    Cas Brouwer
    Thomas Zwaan
    Rufino de Lange
    Abel Mebrahtom

    Opperdoes JO12
    Valentino Gutter
    Jacky Steltenpool
    Jarno Visser
    Koen Wit
    Joris Gutter
    Tim Looper
    Hessel vd Werk
    Seth Zijlstra
    Rosa de lange
    Elise Kok
    Zofia Jagodzinsko

    Twisk/Opperdoes JO11
    Ralph Meijer
    Daan Visser
    Remy Hoekman
    Neeltje Veenstra
    Thijs Breur
    Isis Langeveld
    Rudyeaven Martina
    Jayden van Splunter
    Rezina Laigsingh
    Priscilla Groenland
    Lauren Langeveld
    Jaydon
    Brandon Keijzer

    Opperdoes JO9
    Lisa Wilms
    Jasmijn Gutter
    Yara Pijper
    Wessel Klopper
    Alex Evers
    Julia Olejnik
    Jesse Huizer
    Lars Zwaan




     

     

     

    FC Medemblik/Opperdoes MO19
    volgt


    Opperdoes MO15
    Jady Steltenpool
    Lorena Kee
    Wilma Stam
    Nienke Oppenhuis
    Aimee Hus
    Judith Meijer
    Mieke Manshanden
    Sara Terpstra
    Gitte van Unen
    Harmke Mazereeuw
    Noortje Kok
    Joy Steltenpool

    Opperdoes/Twisk JO15
    Youssef Ezzeldin
    Mathe Zwier
    Jesse Leegwater
    Jonathan Oppenhuis
    Cas Dudink
    Thies Amons
    Julian Brouwer
    Jesse Manshanden
    Florian Moreno
    Riley van Soest
    Marcus Trouwerbach
    Indy Kriek
    Dirk Manshanden
    Ravi Minne
    Thijs Wit

    Opperdoes JO13
    David Wilms
    Joey Bakker
    Bjorn Molenaar
    Ismael de Lange
    Jaylian Thode
    Tygo Zwaan
    Lucas Wilms
    Moustafa Ezzeldin
    Cas Brouwer
    Thomas Zwaan
    Rufino de Lange
    Abel Mebrahtom

    Opperdoes JO12
    Valentino Gutter
    Jacky Steltenpool
    Jarno Visser
    Koen Wit
    Joris Gutter
    Tim Looper
    Hessel vd Werk
    Seth Zijlstra
    Rosa de lange
    Elise Kok
    Zofia Jagodzinsko

    Twisk/Opperdoes JO11
    Ralph Meijer
    Daan Visser
    Remy Hoekman
    Neeltje Veenstra
    Thijs Breur
    Isis Langeveld
    Rudyeaven Martina
    Jayden van Splunter
    Rezina Laigsingh
    Priscilla Groenland
    Lauren Langeveld
    Jaydon
    Brandon Keijzer

    Opperdoes JO9
    Lisa Wilms
    Jasmijn Gutter
    Yara Pijper
    Wessel Klopper
    Alex Evers
    Julia Olejnik
    Jesse Huizer
    Lars Zwaan