• Teamindelingen Jeugd

  • De teamindelingen voor het seizoen 2019-2020 zijn door het jeugdbestuur bekend gemaakt.

    Als je vragen hebt over deze indeling, stel ze dan aan het jeugdbestuur.

    We kunnen nog nieuwe leden gebruiken. Je speelt de thuiswedstrijd op echt gras. Onze velden liggen er tegenwoordig prachtig bij, Meld je aan bij de ledenadministratie.

     

    JO17-1
    Berendsen, Beau
    Cramer, Edylou
    Dirkson, Lucas
    Dirkson, Stijn
    Ploeg, Jelle
    Tiekstra, Jelmer
    Vink, Joel
    Reinders, Klaas
    Wijdenes, Luuk
    Broek, Sean Van den
    Oppenhuis, Thijmen
    Hoek, Jesse van der Hoek

    JO15-1
    Druijf, Nathan
    Wijdenes, Mark
    Moreno, Florian
    Kee, Bas
    Weel, Tjerk
    Brouwer, Julian
    Manshanden, Jesse
    Oppenhuis, Jonathan
    Lange, Efrain de
    Leegwater, Jesse
    Dudink, Cas
    Wijdenes, Wietse

    JO13 (combinatie met TSV Twisk)
    De Weerd, Boas
    Wolters, Dirk
    Zwier, Mathe
    Diel, Mike
    Lange, Rufino de
    Wolking, Lars
    Ezzeldin, Yousef
    Bakker, Duncan
    Kriek, Indy
    Manshande, Dirk
    Trouwerbach, Marcus
    Nieuweboer, Damian
    Wit, Thijs
    Amons, Thies
    Azough, Omid
    Koghee, Danique

    JO11-1
    Kee, Lorena
    Zwaan, Joey
    Zwaan, Tygo
    Brouwer, Cas
    Molenaar, Bjorn
    Mebratom, Abel
    Bakker, Joey
    Ezzeldin, Moustafa
    Wilms, Lucas
    Wilms, David

    JO11-2
    Zwaan, Noah
    Wolking, Ingmar
    Zijlstra, Seth
    Stam, Wilma
    Hus, Aimee
    Kraaij, icha
    Oppenhuis, Nienke
    Zwaan, Thomas
    Thode, Jaylian

    JO10-1
    Wit, Koen
    Werk, Hessel van der
    Gutter, Joris
    Stam, Rens
    Visser, Jarno
    Looper, Tim
    Pijper, Tim
    Leeuw, Koen de

    JO8-1
    Visser, Daan
    Hoekman, Remy
    Keizer, Brendon
    Breur, Thijs
    Groot, Julian
    van Hoof, Julian
    Brandhof, Cherelle
    , Neeltje

    JO7
    Meijer, Raplh
    Zwaan, Lars
    Molenaar, Bryan
    Leeuw, Sven de
    Ruiter, Levi

    MO17
    Schuster, Sharon
    Splunter, Denise van
    Gutter, Roos
    Visser, Alyssa
    Hoosbeek, Jolijn
    Stam, Maaike
    Brink, Kira
    Kuijper, Elysha
    Kuijper, Marith
    Van Unen, Marit
    Meijer, Nathelie
    Burnel, Oliwia
    Zwaan, Roos
    Lange-Dekker, Irma de
    Kok, Rosanne

    MO13-1
    Zwaan, Ilya
    Semerel, Maya
    Unen, Gitte van
    Steltenpool, Joy
    Guzla, Marietta
    Mazereeuw, Harmke
    Meijer, Judith
    Wijdenes, Marit
    Manshanden, Mieke
    Terpstra, Sara
    Kraayvanger, Indy
    van Hoof, Mia
    Kouw, Joy
    0